Podívejte se na celebrity, které se dívají na nejlépe na událostech ve městě

uprostřed obalů Sporting CP Dres pro prskající časopisy, velké nabídky oslav a obřady ocenění, zmeškali jsme poněkud hodně na našich hvězdách i jejich elegantní vystoupení na konkrétní události.
Zde je rychlé zaokrouhlení všech stylů, které nás za posledních pár týdnů upoutaly-

Saiyami Kher
Na akci Cover Story, která si vyžila vlastní štítek, Saiyami Kher ukázal, že kouzlo spočívá v jednoduchosti. V pevném oděvu s andělským rukávem a nahých sandálech nahých kotníků FC Porto Dres si natáhla atraktivní fotografii sebe sama.

Tanishaa Mukerji
Společně se Saiyami na akci Cover Story byl Tanishaa Mukerji v rozcuchaném Hemline, od návrháře. Béžové paty a nahý make -up dokonale zaokrouhlily její styl.

Mira Rajput
Mira Rajput zdobila událost Conde Nast, která tvořila silnou módní poznámku v Ashish Soni Blazer, 431-88 obložené kalhoty Sharara. Přidala šumivé módní šperky Nirav Modi, které velmi doplňovaly její styl.

Sonam Kapoor
Jasný, radostný a absolutně živý byl Sonam Kapoor na večeři Conde Nast. V oblečení Zoe Champion na nás jen zapůsobila posypáním barev. Přidávala náušnice Minawala, držela kovovou spojku Lilian Afshar, vypadala SS Lazio Dres módní. Boty Manolo Blahnik obíhaly její styl.

[SC: Mediad]

Alia Bhatt
Alia Bhatt byla nedávno nalezena na akci Campaign Campaign Campaign Organ Darnation v AM: PM Salwar Suit. Nepřipomíná nám velmi známou bílou a červenou fit styl od Kuch Kuch Hota Hai? Ano! Přidávání šperků Tyaani vypadalo Alia snadno a rozkošně.

Shraddha Kapoor
V tištěném oblečení Anita Dongre šel Shraddha Kapoor na akci pro děti dětí vypadat stejně rozkošný a také milý jako dítě. S módními šperky Amrapali a Bindi vypadala ohromeně.

Doufám, že se vám příspěvek líbil!
Zdroj obrázků: Instagram

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.