Bollywoodské odstíny šedé jsou žádoucí

žluté, blues, červené, růžové a mnoho mnohem dynamičtějších odstínů, které v létě zaplavují, buď fouká osvěžující velký vánek, nebo nás osvětluje jako žabitel. Kromě všech těchto barev je jedna další barva, která přidává krásu a také způsobuje, že váš outfit vypadá letní letní, šedý, což obvykle není bez povšimnutí.

Bollywood inspirované odstíny šedé:
Z nějakého důvodu jsme začali věřit, že Grays přidává tupost do vzhledu člověka a odebírají záře, ale Bollywood, jako je vždy vytažený pohled na pohled na oděv, Kamerunská fotbalová reprezentace Dres který nás nechal ohromit.

Nimrat Kaur:
Ke spuštění obchodu se Nimrat vybral pro přehrávání šedé barevné karty s padajícími rukávy a maxi s vysokými kluky od Shehlaa Khan. Tištěné outfit, padající látka, snadný breezy ve tvaru a odpovídající vnitřní podšívka jsou dobře namontovány dohromady, aby se ideální outfit, nesouhlasíte? Zatímco jsme cítili, že se zdálo, že oděv vzal stimulaci oblečení, přidáním stříbrných kovových podpatků dobře vyvážila styl. Její styl obíhaly napůl připnuté vlnité vlasy a červené lesklé rty.
Zdroj: Instagram.com/nimratofficialkajol:
Na propagaci filmu Incredibles 2, do kterého vykreslila svůj hlas pro hindskou verzi, byl Kajol shledán, že její nejlépe vypadal jako stylový. Vybrala si Shruti Sancheti na akci ve hře Shruti Sancheti vyhlížející nerovný oděv. Přeskočila příslušenství, přesunula se do nahých barevných klínových podpatků a také si čistila své neuspořádané vlasy na jednu stranu, vypadala nádherně jako vždy. Zdá se, že šedé s tisky jsou chytlavým výběrem, co si myslíte?
Zdroj: Instagram.com/kajoldia mirza:
Pro Rangers FC Dres oslavy Eid byly krásné doeové diarzy chyceny vypadající báječně v kamenné šedé Sharara, která se hodí Monika Nidhii. Přizpůsobení zlaté reliéfní práce na oblečení byly její šperky Golecha a Shilpsutra Juttis. Střední hladké vlasy, odstraňují zářivou pokožku, stejně jako červené rty, zaoblily její styl.

Zdroj: Instagram.com/diamirzaofficialmanushi Chhillar:
Zatímco bývalí Divas vytáhl zabijácké styly v tmavších odstínech šedé, Manushi oslnil jasně a jiskřivě ve světle tónované Ghanská fotbalová reprezentace Dres šedé silně zdobené Natasha Dalal Lehenga. Silver Fashion šperky Deepa Gurnani, a také make-up a také účes dokončil svůj scintilační styl.
Zdroj: Instagram.com/manushi_chhillarwhat je váš odstín šedé pro tuto sezónu? Ukažte nám své myšlenky!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.