Každodenní make -up produkty, které vás mohou proměnit v ohromující diva

, pokud vám úřady v práci nebo na vysoké škole řekli mnohokrát, že váš make -up byl příliš hlasitý, je pravděpodobné, že to bylo. Nyní není třeba zoufalství, protože máme pět každodenních výrobků pro make -up, které můžete použít k přinesení přirozené záře a glamu na vaši krásnou tvář a osobnost. A nejlepší na tom je, že nikdo by to ani nevěděl.
Základy make -upu pro přirozený každodenní make -up
Podívejte se na pět produktů, které zmiňujeme v mini tutoriálu, jak napravit přirozený make -up vypadat správně.

Mini tutoriál o přírodním make -upu
V tomto mini tutoriálu, kromě toho, že vám řeknete kroky, jak získat přirozenou scénu make -upu, pomocí pěti každodenních výrobků pro make -up, bychom vám také řekli o tom, jak také používat make -up essentials. Přečtěte si prosím!

5 nejlepších produktů na make -up, které byste potřebovali
Začínáme očištěním, tónováním a zvlhčením pokožky. Poté první každodenní make -up vitální, který bychom použili, je primer, který pomáhá připravit pokožku pro make -up. To také pomáhá vyhladit pokožku a umožňuje také míchat make -up pigmenty do podtónu kůže. Primery nedovolují, aby se olej nahromadil, a mohou také pomoci vyplnit vrásky. Vezměte dvě kapky a naneste primer kolem obličeje, jak byste měli zvlhčující krém.

Dalším make -upem by byl základ, který by měl být nejblíže vašemu tónu pleti. Použijte kapku nebo dva s pomocí nadačního kartáče a naneste rovnoměrně z čela k tvářím, nosu k bradě a ploše krku. Klíčem je zde míchání, a proto bychom tlumili houbu a smíchali základ do kůže a také do vlasové linie. To pomáhá vyrovnat pleť a zastavit také nahromadění oleje.
[SC: Mediad]

Jakmile je nadace nastavena a dokončena, nyní použijeme korektor, který je čirý tónovaný. Příliš lehké s korektorem by bylo zřejmé, že jste použili make -up. Viz naše příspěvky, na nichž korektor skrývá, které problémy, abyste věděli, který z nich má použít Real Madrid Dres a jak jej vyrovnat do kůže.

Blusher je důležitý pro přinesení zdravé záře do tváře, tvaru a definice. Zvažte červenače nad bronzery pro velmi přirozenou červenavou tvář. Nesmívejte se, když aplikujete červenání, spíše nasávejte tváře a aplikujte z lícních kostí na chrámovou zónu obličeje. Používejte pouze krémové červenání a míchejte jej, protože výkonové červenání způsobuje, že obličej vypadá stará a stárnou.

A co oči?
Pro oči začínáme mytím víčka, což znamená použít matný tónovaný oční stíny, který je barvou nejblíže k přirozenému barevnému tónu vaší kůže oční víčka. Stačí jeden tah s kartáčem aplikátoru. Potom musíte použít o jeden odstín tmavší k barvě promývání víček, ale v neutrálních tónech- velmi lehké broskev nebo růžové lze občas použít.
Počkejte oči Kajal tužkou. To, co děláte, je okraj vnitřních slzných linií očí tečkami a úhlovým štětcem, kajálové tečky, a vytvořit přirozený podšívka. To pomáhá očima vypadat velké a jasně a také velmi přirozené.
Pro rty
Opravte rty broskvovou rty a poté pokračujte a naneste nahou rtěnku v podšívce rtů. Skončete balzámem na rty pro lesklý dotek na rtech.
Doufáme, Villarreal CF Dres že tyto denní tipy na líčení pomocí pěti důležitých základů make -up tašky se hodí. Nyní jděte do toho a panelku a nebojte se- nikdo nebude schopen říct, že máte Nizozemská fotbalová reprezentace Dres make-up!
Zdroj obrázků: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.